درب پوش های پلی اتیلنی لوله تک جداره

درب پوش  های پلی اتیلنی برای انتهای خطوط لوله پلی اتیلن استفاده میشود. درب پوش پلی اتیلنی از اتصالات مهم و پر کاربرد میباشد.

درب پوش ها به دو گروه موقت و دائم در دو دسته لوله دوجداره و تک جداره تقسیم میشوند . درب پوش های موقت برای تمیز نگه داشتن سرو ته لوله ها قبل از جوشکاری و یا اتصال لوله ها بکار گرفته میشوند همچنین در انبار لوله تا زمان بهره برداری از وزود حیوانات موزی و سایر اشیاء به داخل شبکه جلوگیری می نماید . درب پوش های فشار قوی به عنوان درب پوش تست یا مسدود کننده و دریچه بازدید و شستشو به لوله جوش داده میشوند یا توسط واشر های آب بندی بر لوله ها نصب میگردند .درب پوش ها در دونوع داخلی و خارجی تولید میشوند که درب پوش های داخلی به داخل لوله فرو رفته و آنرا مسدود میکند و درب پوش های خارجی از بیرون لوله را احاطه میکنند و لوله داخل درب پوش قرار میگیرد و مسدود میشود .

Standard demention ratio) SDR) به معنی نسبت ابعادی استاندارد بوده و عبارت است از نسبت قطر خارجی به ضخامت جداره لوله که یکی از مشخصه های لوله میباشد و میتوان لوله هارا بر این اساس بر جداول استاندارد دسته بندی نمود.

این شرکت قابلیت تولید درب پوش های داخلی و خارجی با ( SDR13.6 و SDR11 ) در سایز های ۲۵ – ۶۳ – ۹۰ – ۱۱۰ – ۱۲۵ – ۱۶۰ – ۲۰۰ – ۲۲۵ را دارا میباشد.

همچنین این شرکت آمادگی خود جهت ساخت قالب و تولید قطعات پلاستیکی را به صنعتگران محترم اعلام میدارد .